Επιστροφή στην αρχική σελίδαΔείτε τι καινούργιο υπάρχει στις σελίδες μαςΨάξτε στις σελίδες μας Αφήστε το σχολιό σας

On Line υπηρεσίες Γυμνασίου Πλατανιά Χανίων

Η σχολική κοινότητα του Γυμνασίου μαςΔιαβάστε Πληροφορίες και νέα του Γυμνασίου μαςΔείτε τις εργασίες των μαθητών μαςΔείτε τους χώρους του σχολείου μας

Πηγές γνώσης στο internet

Υλικό από τις παραδόσεις μαθημάτων

Γράψτε test και βαθμολογηθείτε on line

On Line Υπηρεσίες

Οι σελίδες αυτές περιέχουν τρεις ενότητες τα περιεχόμενα των οποίων θα ανανεώνονται συνεχώς. Οι ενότητες είναι :

On Line πηγές : διευθύνσεις σελίδων απ' όλο τον κόσμο, όπου μπορούμε να βρούμε χρήσιμες πληροφορίες για μεγάλο κομμάτι της ύλης των μαθημάτων του Γυμνασίου.
On Line Θεωρία : σημειώσεις και υλικό που χρησιμοποιούν οι καθηγητές του σχολείου μας για την παράδωση των μαθημάτων.
On Line Test : Στις σελίδες αυτές μπορείτε να κάνετε ένα προσωπικό test στις γνώσεις σας πάνω στην ύλη των μαθημάτων είτε είστε μαθητής είτε όχι.

alvrule.gif (1012 bytes)

Διαβάστε Πληροφορίες και Νέα του Γυμνασίου μαςΕπιστροφή στην αρχική σελίδαΔείτε τις εργασίες των μαθητών μας

alvrule.gif (1012 bytes)

Στείλτε μας e-mail στο mail@gym-platan.chan.sch.gr με τις ερωτήσεις σας αλλά και τις παρατηρήσεις σας για τις ηλεκτρονικές μας σελίδες.