Επιστροφή στην αρχική σελίδαΕπιστροφή στη σελίδα Πληροφορίες - ΝέαΔιαβάστε τι καινούργιο υπάρχει στις σελίδες μαςΨάξτε στις σελίδες μαςΑφήστε το σχόλιο σας

Τα νέα των καθηγητών

Διαβάστε χρήσιμες πληροφορίες για το κυλικείο μαςΔιαβάστε πως θα μας βρείτεΔιαβάστε τα μαθητικά νέα

alvrule.gif (1012 bytes)

Αναζητήσεις σε ΕφημερίδεςΑκολουθώντας τα παρακάτω Links θα οδηγηθείτε στις μηχανές αναζήτησης των δημοφιλέστερων Ελληνικών Εφημερίδων όπου μπορείτε να βρείτε όλα τα άρθρα και τις καταχωρήσεις από το θέμα που σας ενδιαφέρει πληκτρολογώντας απλά μερικές λέξεις "κλειδιά" του θέματος αυτού.

1. ΤΑ ΝΕΑ

2. ΤΟ ΒΗΜΑ

Εξ' Αποστάσεως εκπαίδευσηΤο παιδαγωγικό Ινστιτούτο κατασκεύασε αυτό το Site όπου μπορείτε να βρείτε χρήσιμες συμβουλές και κατευθύνσεις πάνω στο μαθημά σας.

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
A L L THE W E B

alvrule.gif (1012 bytes)

Διαβάστε πως θα μας βρείτεΕπιστροφή στη σελίδα Πληροφορίες - ΝέαΕπιστροφή στην αρχική σελίδαΔιαβάστε τα μαθητικά νέα

Στείλτε μας e-mail στο gymplat@otenet.gr με τις ερωτήσεις σας αλλά και τις παρατηρήσεις σας για τις ηλεκτρονικές μας σελίδες.